Medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych w grze błyskawicznej
Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz
2021 Rychlik MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki UKS Roszada Lipno LKS Olymp Błonie
2019 Marki Admirał PCBest Szczecin LKS Olymp Błonie LKS Czarna Damka Lututów
2018 Lipno UKS Roszada Lipno UKS Lokator Gniezno UKS Roszada Lipno
2017 Błonie LKS Olymp Błonie MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki UKS Lokator Gniezno
2016 Gniezno MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki UKS Lokator Gniezno UKS Struga Marki
2015 Karpacz UKS Lokator Gniezno MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki WKS Admirał Szczecin
2014 Gniezno UKS Lokator Gniezno MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki GZ LZS Darłowo
2013 Mińsk Maz UKS Lokator Gniezno MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki LKS Olymp Błonie
2012 Lututów MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki LKS Zuch Rychlik LKS Czarna Damka Lututów
2011 Gniezno LZS Kociołki Sarbia-Sarbka MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki UKS Lokator Gniezno
2010 Murzazichle UKS Lokator Gniezno LKS Zuch Rychlik MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2009 Warszawa UKS Lokator Gniezno SM SOK Stokrotka Świecie 100 Gram Warszawa
2008 Szczawnica UKS Lokator Gniezno SM SOK Stokrotka Świecie MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2007 Piła UKS Lokator Gniezno KS Warcpol Szczecin MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2006 Szczawnica WKS Admirał Szczecin GLKS Tor Laskowice UKS Lokator Gniezno
2005 Rychlik UKS Lokator Gniezno Admirał PCBest Szczecin KS Warcpol Szczecin
2004 Niewiadów Admirał PCBest Szczecin WOK Wronki DK Niewiadów
2003 Mińsk Maz GOSiR Darłowo Admirał PCBest Szczecin Diagram Mińsk Mazowiecki
2002 Gniezno Admirał PCBest Szczecin UKS Lokator Gniezno GOSiR Darłowo
2001 Gorzów Admirał PCBest Szczecin UKS Lokator Gniezno WOK Wronki
2000 Lubliniec UKS Lokator Gniezno LZS Kociołki Sarbia-Sarbka GOSiR Darłowo
1999 Lubliniec GOSiR Darłowo UKS Lokator Gniezno KS Warcpol Szczecin
1998 Gorzów Amica Wronki UKS Lokator Gniezno Złota Warcaba Poczesna
1997 Gorzów Amica Wronki Złota Warcaba Poczesna Rzemieślnik Gniezno
1996 Bielawa BTGU Bielawa Amica Wronki Kolejarz Gorzów
Medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych w grze błyskawicznej
Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz
2021 Rychlik MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki UKS Roszada Lipno LKS Olymp Błonie
2019 Marki Admirał PCBest Szczecin LKS Olymp Błonie LKS Czarna Damka Lututów
2018 Lipno UKS Roszada Lipno UKS Lokator Gniezno UKS Roszada Lipno
2017 Błonie LKS Olymp Błonie MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki UKS Lokator Gniezno
2016 Gniezno MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki UKS Lokator Gniezno UKS Struga Marki
2015 Karpacz UKS Lokator Gniezno MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki WKS Admirał Szczecin
2014 Gniezno UKS Lokator Gniezno MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki GZ LZS Darłowo
2013 Mińsk Maz UKS Lokator Gniezno MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki LKS Olymp Błonie
2012 Lututów MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki LKS Zuch Rychlik LKS Czarna Damka Lututów
2011 Gniezno LZS Kociołki Sarbia-Sarbka MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki UKS Lokator Gniezno
2010 Murzazichle UKS Lokator Gniezno LKS Zuch Rychlik MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2009 Warszawa UKS Lokator Gniezno SM SOK Stokrotka Świecie 100 Gram Warszawa
2008 Szczawnica UKS Lokator Gniezno SM SOK Stokrotka Świecie MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2007 Piła UKS Lokator Gniezno KS Warcpol Szczecin MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki
2006 Szczawnica WKS Admirał Szczecin GLKS Tor Laskowice UKS Lokator Gniezno
2005 Rychlik UKS Lokator Gniezno Admirał PCBest Szczecin KS Warcpol Szczecin
2004 Niewiadów Admirał PCBest Szczecin WOK Wronki DK Niewiadów
2003 Mińsk Maz GOSiR Darłowo Admirał PCBest Szczecin Diagram Mińsk Mazowiecki
2002 Gniezno Admirał PCBest Szczecin UKS Lokator Gniezno GOSiR Darłowo
2001 Gorzów Admirał PCBest Szczecin UKS Lokator Gniezno WOK Wronki
2000 Lubliniec UKS Lokator Gniezno LZS Kociołki Sarbia-Sarbka GOSiR Darłowo
1999 Lubliniec GOSiR Darłowo UKS Lokator Gniezno KS Warcpol Szczecin
1998 Gorzów Amica Wronki UKS Lokator Gniezno Złota Warcaba Poczesna
1997 Gorzów Amica Wronki Złota Warcaba Poczesna Rzemieślnik Gniezno
1996 Bielawa BTGU Bielawa Amica Wronki Kolejarz Gorzów