Medaliści Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych w grze aktywnej
Rok Miejsce Liczba uczestników Złoto Srebro Brąz
2021 Rychlik 59 Niczyporuk Mateusz Dudkiewicz Karol Kosobudzki Łukasz
2019 Szubin 32 Ślęzak Mariusz Kuczewski Filip Galant Błażej
2018 Szubin 36 Dudkiewicz Karol Kuczewski Filip Ślęzak Mariusz
2017 Lututów 41 Stańczuk Mateusz Kosobudzki Łukasz Gronowski Bartosz
2016 Lututów 26 Stańczuk Mateusz Dudkiewicz Karol Cichocki Karol
2015 Bydgoszcz 33 Dudkiewicz Karol Gronowski Bartosz Ślęzak Mariusz
2014 Marki 23 Reszka Damian Cichocki Karol Wika Radosław
2013 Lututów 30 Gronowski Bartosz Kosobudzki Łukasz Reszka Damian
2012 Marki 22 Gronowski Bartosz Dudkiewicz Karol Słapiński Andrzej
2011 Lututów 32 Oderkiewicz Przemysław Marczuk Tomasz Kosobudzki Łukasz
2010 Poczesna 17 Kosobudzki Łukasz Grzesiak Marcin Siuda Grzegorz
2009 Mińsk Maz 22 Siuda Grzegorz Słapiński Andrzej Kosobudzki Łukasz
2008 Mińsk Maz 21 Kobyliński Mirosław Wika Radosław Dudkiewicz Karol
2007 Marki 25 Gronowski Bartosz Kosobudzki Łukasz Tomczak Wojciech
2006 Marki Stec Marcin Oderkiewicz Przemysław Gronowski Bartosz
2005 Marki Gronowski Bartosz Słapiński Andrzej Kus Piotr
2004 Warszawa Grzesiak Marcin Bieniek Tomasz Stec Marcin
2003 Marki Adamaszek Mariusz Stec Marcin Siuda Grzegorz
2002 Marki Siuda Grzegorz Stec Marcin Chmiel Piotr
Klasyfikacja medalowa:
Medalista RAZEM złoto srebro brąz
1 Gronowski Bartosz 7 4 1 2
2 Dudkiewicz Karol 6 2 3 1
3 Siuda Grzegorz 4 2 0 2
4 Stańczuk Mateusz 2 2 0 0
5 Kosobudzki Łukasz 7 1 3 3
6 Stec Marcin 4 1 2 1
7 Grzesiak Marcin 2 1 1 0
7 Oderkiewicz Przemysław 2 1 1 0
9 Ślęzak Mariusz 3 1 0 2
10 Reszka Damian 2 1 0 1
11 Adamaszek Mariusz 1 1 0 0
11 Kobyliński Mirosław 1 1 0 0
11 Niczyporuk Mateusz 1 1 0 0
13 Słapiński Andrzej 3 0 2 1
14 Kuczewski Filip 2 0 2 0
15 Cichocki Karol 2 0 1 1
15 Wika Radosław 2 0 1 1
15 Bieniek Tomasz 1 0 1 0
15 Marczuk Tomasz 1 0 1 0
19 Galant Błażej 1 0 0 1
19 Tomczak Wojciech 1 0 0 1
19 Kus Piotr 1 0 0 1
19 Chmiel Piotr 1 0 0 1
Medaliści Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych w grze aktywnej
Rok Miejsce Uczestnicy Złoto Srebro Brąz
2021 Rychlik 59 Niczyporuk Mateusz Dudkiewicz Karol Kosobudzki Łukasz
2019 Szubin 32 Ślęzak Mariusz Kuczewski Filip Galant Błażej
2018 Szubin 36 Dudkiewicz Karol Kuczewski Filip Ślęzak Mariusz
2017 Lututów 41 Stańczuk Mateusz Kosobudzki Łukasz Gronowski Bartosz
2016 Lututów 26 Stańczuk Mateusz Dudkiewicz Karol Cichocki Karol
2015 Bydgoszcz 33 Dudkiewicz Karol Gronowski Bartosz Ślęzak Mariusz
2014 Marki 23 Reszka Damian Cichocki Karol Wika Radosław
2013 Lututów 30 Gronowski Bartosz Kosobudzki Łukasz Reszka Damian
2012 Marki 22 Gronowski Bartosz Dudkiewicz Karol Słapiński Andrzej
2011 Lututów 32 Oderkiewicz Przemysław Marczuk Tomasz Kosobudzki Łukasz
2010 Poczesna 17 Kosobudzki Łukasz Grzesiak Marcin Siuda Grzegorz
2009 Mińsk Maz 22 Siuda Grzegorz Słapiński Andrzej Kosobudzki Łukasz
2008 Mińsk Maz 21 Kobyliński Mirosław Wika Radosław Dudkiewicz Karol
2007 Marki 25 Gronowski Bartosz Kosobudzki Łukasz Tomczak Wojciech
2006 Marki Stec Marcin Oderkiewicz Przemysław Gronowski Bartosz
2005 Marki Gronowski Bartosz Słapiński Andrzej Kus Piotr
2004 Warszawa Grzesiak Marcin Bieniek Tomasz Stec Marcin
2003 Marki Adamaszek Mariusz Stec Marcin Siuda Grzegorz
2002 Marki Siuda Grzegorz Stec Marcin Chmiel Piotr
Klasyfikacja medalowa:
Medalista RAZEM złoto srebro brąz
1 Gronowski Bartosz 7 4 1 2
2 Dudkiewicz Karol 5 2 2 1
3 Siuda Grzegorz 4 2 0 2
4 Stańczuk Mateusz 2 2 0 0
5 Kosobudzki Łukasz 6 1 3 2
6 Stec Marcin 4 1 2 1
7 Grzesiak Marcin 2 1 1 0
7 Oderkiewicz Przemysław 2 1 1 0
9 Ślęzak Mariusz 3 1 0 2
10 Reszka Damian 2 1 0 1
11 Adamaszek Mariusz 1 1 0 0
11 Kobyliński Mirosław 1 1 0 0
11 Niczyporuk Mateusz 1 1 0 0
13 Słapiński Andrzej 3 0 2 1
14 Kuczewski Filip 2 0 2 0
15 Cichocki Karol 2 0 1 1
15 Wika Radosław 2 0 1 1
15 Bieniek Tomasz 1 0 1 0
15 Marczuk Tomasz 1 0 1 0
19 Galant Błażej 1 0 0 1
19 Tomczak Wojciech 1 0 0 1
19 Kus Piotr 1 0 0 1
19 Chmiel Piotr 1 0 0 1