Medalistki Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych w grze błyskawiczne
Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz
2021 Rychlik Bańkowska Marta Sadowska Natalia Flisikowska Arleta
2019 Szubin Stańczuk Katarzyna Walkowska Aleksandra Chrząszcz Patrycja
2018 Szubin Flisikowska Arleta Stańczuk Katarzyna Stangret Marta
2017 Lututów Flisikowska Arleta Stańczuk Katarzyna Pazek Estera
2016 Lututów Bańkowska Marta Chrząszcz Patrycja Bajkowska Malwina
2015 Sępólno Kraj Sadowska Natalia Flisikowska Arleta Dega-Zamrzycka Sylwia
2014 Dąbki Sadowska Natalia Flisikowska Arleta Szymańska Agnieszka
2013 Dąbki Sadowska Natalia Flisikowska Arleta Chylewska Anna
2012  Dąbki Sadowska Natalia Bajkowska Jagoda Chylewska Anna
2011 Horyniec Sadowska Natalia Flisikowska Arleta Chylewska Anna
2010 Dąbki Szczybyło Magdalena Sadowska Natalia Flisikowska Arleta
2009 Dąbki Sadowska Natalia Szczybyło Magdalena Pętlicka Aneta Kinga
2008 Mińsk Maz Chylewska Anna Borkowska Paulina Szczybyło Magdalena
2007 Piła Borkowska Paulina Flisikowska Arleta Kosobudzka Ewa
2006 Mińsk Maz Wilczopolska Marta Szczybyło Magdalena Sadowska Natalia
2005 Mława Wilczopolska Marta Pętlicka Aneta Kinga Skolimowska Małgorzata
2004 Niewiadów Przybył Emilia Kwocz Agnieszka Hamera Paulina
2003 Mińsk Maz Chylewska Anna Gawlińska Emilia Hamera Paulina
2002  Gniezno Chylewska Anna Siuda Ewa Mamet Sylwia
2001  Gorzów  Siuda Ewa  Siwek Martyna  Wilczopolska Marta
2000  Lubliniec  Siuda Ewa  Wilczopolska Marta  Chylewska Anna
1999  Lubliniec  Siuda Ewa  Siwek Martyna  Ptak Katarzyna
1998 Gorzów Siuda Ewa Dzik Sylwia Krzemień Katarzyna
1997  Gorzów  Siuda Ewa  Schalley Ewa  Dzik Sylwia
1996 Bielawa Schalley Ewa Dzik Sylwia Siuda Ewa
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
Medalistki Mistrzostw Polski w warcabach stupolowych w grze błyskawicznej
Rok Miejsce Złoto Srebro Brąz
2021 Rychlik Bańkowska Marta Sadowska Natalia Flisikowska Arleta
2019 Szubin Stańczuk Katarzyna Walkowska Aleksandra Chrząszcz Patrycja
2018 Szubin Flisikowska Arleta Stańczuk Katarzyna Stangret Marta
2017 Lututów Flisikowska Arleta Stańczuk Katarzyna Pazek Estera
2016 Lututów Bańkowska Marta Chrząszcz Patrycja Bajkowska Malwina
2015 Sępólno Kraj Sadowska Natalia Flisikowska Arleta Dega-Zamrzycka Sylwia
2014 Dąbki Sadowska Natalia Flisikowska Arleta Szymańska Agnieszka
2013 Dąbki Sadowska Natalia Flisikowska Arleta Chylewska Anna
2012  Dąbki Sadowska Natalia Bajkowska Jagoda Chylewska Anna
2011 Horyniec Sadowska Natalia Flisikowska Arleta Chylewska Anna
2010 Dąbki Szczybyło Magdalena Sadowska Natalia Flisikowska Arleta
2009 Dąbki Sadowska Natalia Szczybyło Magdalena Pętlicka Aneta Kinga
2008 Mińsk Maz Chylewska Anna Borkowska Paulina Szczybyło Magdalena
2007 Piła Borkowska Paulina Flisikowska Arleta Kosobudzka Ewa
2006 Mińsk Maz Wilczopolska Marta Szczybyło Magdalena Sadowska Natalia
2005 Mława Wilczopolska Marta Pętlicka Aneta Kinga Skolimowska Małgorzata
2004 Niewiadów Przybył Emilia Kwocz Agnieszka Hamera Paulina
2003 Mińsk Maz Chylewska Anna Gawlińska Emilia Hamera Paulina
2002  Gniezno Chylewska Anna Siuda Ewa Mamet Sylwia
2001  Gorzów  Siuda Ewa  Siwek Martyna  Wilczopolska Marta
2000  Lubliniec  Siuda Ewa  Wilczopolska Marta  Chylewska Anna
1999  Lubliniec  Siuda Ewa  Siwek Martyna  Ptak Katarzyna
1998 Gorzów Siuda Ewa Dzik Sylwia Krzemień Katarzyna
1997  Gorzów  Siuda Ewa  Schalley Ewa  Dzik Sylwia
1996 Bielawa Schalley Ewa Dzik Sylwia Siuda Ewa
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983